بیست، پانزده

تاریخ بروزرسانی : 1395/09/16

از شما تقاضا داریم ابتدا قوانین و مقررات را به طور کامل و با دقت مطالعه کرده سپس از خدمات سایت 2015 استفاده نمایید. عضویت در سایت به منزله مطالعه و قبول مفاد این توافقنامه است.

باشگاه مشتریان وفادار

"بیست 15" باشگاه مشتریانی با محوریت گردش و غذاست که برندهای معتبر و صاحب نام حامیان این باشگاه بوده و به خریدهای مشترکین این باشگاه شارژ خرید بیشتر در قالب هدیه می دهند.

کد خرید (استفاده کد خرید بجای کارت بانکی)

اعضای این باشگاه می توانند با دریافت کد خرید از "بیست 15" و استفاده آن بجای کارت بانکی، نسبت به خرید در فستیوال اقدام نمایند و در هر نوبت، بین  15 تا 90 درصد مبلغ خریدشان (داخل هر پیشنهاد مشخص گردیده است) شارژ هدیه دریافت نمایند و دوباره می توانند با مبلغ شارژ اقدام به خرید دیگر نمایند. 

قابل الذکر است به موجودی هدیه، هدیه تعلق نمیگیرد. 

شما جهت خرید از فستیوالهای "بیست 15" بعد از تامین موجودی پروفایلتان از طریق سایت با یکی از کارتهای شتاب و دریافت کد خرید می توانید به هر یک از مراکز اعلامی در سایت مراجعه نموده و تا سقف مبلغ موجودیتان از منو خرید نمایید، بعد از خرید، مبلغ هدیه معین شده بر روی پیشنهاد در موجودی هدیه حساب پروفایلتان شارژ میگردد.

کد خرید شما مربوط به زمانی خاص یا مکانی خاص نمی باشد. کد بدون نام  و تاریخ بوده و قابل استفاده در هر یک از پیشنهادات فستیوال می باشد و اگر به تاریخ پیشنهادی نرسید و یا پس مراجعه به هر دلیلی از خرید منصرف شوید و یا فروشنده قادر به خدمات دهی نبود، عملا باطل نشده و در پیشنهادات دیگر فستیوال قابل استفاده می باشد. 

مزایای کد خرید "بیست 15"

دریافت هدیه نقدی در هر نوبت خرید

حمل و نقل آسان

حذف مشکل مربوط به چاپ و توزیع بن کاغذی یا کارت مغناطیسی

کاهش مشکلات مربوط به سرقت، مفقودی بن یا کارت مغناطیسی

تنوع در انتخاب مراکز خرید در حوزه گردش و غذا برای دارنده کد

 بدون محدودیت زمانی و مکانی در خرید

نکات مورد توجه

بخاطر مسائل امنیتی بعد از هر نوبت خرید، کد خرید شما باطل شده و بلافاصله کد جدید جایگزین آن می شود.

دارنده کد خرید، مالک آن شناخته می شود، بنابراین ضروریست که در نگهداری آن اقدام لازم بعمل آید.

کد خرید بصورت رمز یکبار مصرف بوده، و ارائه آن در زمان خرید در فستیوال به فروشنده بلامانع است.

قبل از افزایش موجودی خود بررسی های لازم را به عمل آورید زیرا وجه موجودی  قابل استرداد نمی باشد.
کد خرید دریافت
 شده قابل استفاده در تمامی پیشنهادات "بیست 15" می باشد.


تاریخ انقضا هر تراکنش در موجودی نقدی یکسال و در موجودی هدیه 3 ماه شمسی می باشد، در صورت عدم استفاده در زمانهای فوق مبلغ تراکنش غیر قابل استفاده خواهد بود و از حساب مربوطه کسر میگردد.

  

امتیاز و جایزه

"بیست 15" به اعضا خود طبق فرمولی مشخص امتیاز می دهد و مشترکینی که امتیازشان به حدنصاب در زمانی خاص برسد عملا وارد تسهیلات، تخفیفات و جوایز بسیار شگفت انگیز مگیردند که سایر اعضا از آن بهرمند نیستند.

اعضا با معرفی دوستان و خرید بیشتر و شرکت در سایر فعالیت های باشگاه می تواند امتیازات قابل توجهی را بدست آورند.